Nasz Zespół stworzył projekt o nazwie BodyMody. Jaka jest jego idea? BodyMody to projekt, w którym będą poruszymy tematy dotyczące sfery ludzkiego ciała – m.in. tatuaż i inne modyfikacje, kosmetologia, medycyna estetyczna, neurologia, psychologia, zdrowie i uroda. Ustalamy jednak sztywną granicę pomiędzy poszczególnymi branżami. Żadne „mydło i powidło”. Dajemy przestrzeń wszystkim, każdy jest dla BodyMody wyjątkowy. Naszą ideą jest pokazanie sztuki ciała w innowacyjnym spojrzeniu, dostosowanym do dzisiejszego świata, również poprzez przestrzeń intelektualną. Projekt BodyMody jest wynikiem ponad dwuletniej pracy naszego Zespołu. Tematyka, którą zajmiemy się w pierwszej kolejności, jest wynikiem przeprowadzanych badań społecznych przez członków Zespołu poruszających się w obszarze socjologii i psychologii. Projekt będzie stale rozwijany i jeszcze nie raz zaskoczy.

15-16 Maja 2021 roku wspólnie z Areną Gliwice organizujemy wydarzenie Arena Tattoo-Gliwice. Nie będzie to kolejne wydarzenie tatoo, jakie znacie do tej pory. Nasza koncepcja jest zupełnie inna, wychodzimy poza utarte schematy. Zagospodarujemy przestrzeń Areny Gliwice stoiskami następujących branż: tatuaż & piercing, motoryzacja, moda, street art, kosmetologia, medycyna estetyczna, zdrowie i uroda. Planujemy również coś, czego jeszcze nigdzie nie było – strefa 18+, gdzie pokażemy sztukę i produkty tylko dla dorosłych.

Będziemy czekać na Was z masą niestandardowych połączeń atrakcji. Będzie strefa pin-up/retro/vintage, ale też galeria sztuki klasycznej – obrazów malowanych, czy też wykonanych techniką alternatywną. Poznamy Was z wybitnymi polskimi artystami, na których od lat stawiamy. W BodyMody każdy znajdzie coś dla siebie: mamy tatuaż i body modyfications, sztukę współczesną (aerografia, body painting, graffiti, murale), strefę gamingową, planszówki, koncerty, pokazy burleski, pole dance, pokazy modelek alternatywnych. Będą stoiska barber shopów, wystawa customowych aut i motocykli. Wyjdziemy ze strefy tabu poprzez specjalistyczne wykłady i warsztaty, przeprowadzone rzeczowo, ale i kontrowersyjnie, w sposób, który pozwoli na budowę świadomości w temacie ludzkiego ciała.